אודות


מחצבה

חברת בית האבן אשר קיימת יותר מ-20 שנה מספקת ריצופי אבן בסגנון ירושלמי ובסגנון אירופאי קלאסי בהשראה צרפתית , כל אריח ואריח עובר במפעל עיבוד ידני המעניק מראה של אבן עתיקה הקיימת מזה מאות שנים. התוצאה הסופית הינה ריצפה חמה ועשירה בעלת מראה אותנטי. אנו מתאימים את סגנון הריצוף לטעמו של הלקוח מבחינת גוון, טקסטורה, מידה וכו’.

אנו מוכרים מוצרי אבן מקומיים ומיובאים לעיצוב הבית והגינה. אוסף מרהיב ורבגוני של אריחי אבן טבעית, איתם ניתן לרצף ולחפות כמעט את כל האזורים בבית, ולהוסיף עיטורים, פסי קישוט ואריחים אומנותיים המגיעים בעיבודים, בגדלים ובטקסטורות שונות, החל מפסיפס בגודל 1 ס”מ ועד אריחים בגודל מטר על מטר. ניתן להזמין ספסלים, כיורים, חפצי נוי ואביזרים שונים המיוצרים בדרך כלל באבנים מקומיות הנחצבות בהרי יהודה, חברון, שומרון ועוד. בנוסף, אנו מייצאים אבנים מקומיות בגוונים ובעיבודים שונים לאירופה, ארה”ב והמזרח הרחוק. במהלך השנים בנינו את בית האבן גם כחברת בוטיק. אנו מלווים את הלקוח, מביאים דוגמאות ובמידת הצורך פורסים דוגמאות במפעל, ומאפשרים בזאת ללקוח לדמיין כיצד תראה רצפת ביתו. השילוב בין האריחים השונים יוצר שילובים מעניינים ומעניק אווירה חמה וביתית. בבית האבן מוכנים להסביר ללקוח את תכונות האבנים ותהליך העיבוד השונים, וכן את דרישות הטיפול של כל אבן. הליווי הצמוד של בית האבן המסייעים בסבלנות בהתאמת הפתרונות לצרכי הלקוח הופך את הקנייה לחוויה שונה ונעימה.

אנו בבית האבן מייצאים מזה כעשור ושמחים למכור מגוון סוגי אבנים במחירים מיוחדים שאתם תאהבו. לרשותנו גושים מהמחצבות הטובות ביותר בארץ. אנו מבצעים בדיקת איכות במפעל לפני אריזה ומשלוח.

בית האבן מעבירה ללקוחות בישראל את האיכות הגבוהה של הייצוא במחירים נוחים במיוחד. אנו בטוחים ביכולת שלנו לספק את האבן הטובה במחירים נמוכים.כשזה מגיע לבחירת המוצר הנכון אתם כמובן תבחנו אפשרות ואיכות ואם תסתכלו על מגוון הריצופים, אבנים ורעיונות שיש לנו להציע אנו יודעים שתאהבו.