הצבע הנבחר לשנת 2017


אבן שאבלי

הצבע השולט לשנת 2017 ירוק אביבי . צבע ניטרלי, השתוקקות וכמיהה לטבע, ירוק תפוחי אשר משרה אווירה רגועה. התאמנו מספר סוגי אבנים עבורכם לריצוף עם הפנטון הירוק צהוב הנבחר. הריצופים של בית האבן יתאימו בצורה מושלמת בכל חדר. הגוונים יתמזגו בצורה טבעית גם בריצופי החוץ וישתלבו נפלא במטבח. הרצפה תאיר את הסביבה ותחבר אותנו אל הטבע. הירוק צהוב עובד נפלא גם עם אריחים כהים יותר הנותנים תחושה מרגיעה ומגוננת בעיבוד המכובס ובעיבוד התזת חול המיוחד שלנו שמיועד לריצופי פנים, ויוצרים עיצוב חם, נעים ועכשווי. קירות ירוקים עובדים נהדר עם האבנים הקרמיות שלנו בעיבוד טרומל עדין עם טונים של שנהב ובעיבוד המט ידני עם כרית עדינה.

אבן תרזה אבן תרזה

האיזון של הרצפה הבז’ית רסטיקו באבן התרזה עם העתיקות המעודנת יוצר רעננות שמשתלבת יפה עם הקיר הירוק צהוב.

לה פרלה טרומל

קירות ירוקים עובדים נהדר עם האבן הקרמית שלנו בעיבוד טרומל עדין, עם טונים של שנהב.

אבן לה פרלה טרומל
 אבן גריי לורטון

 

גריי לורטון

אפשרות נפלאה נוספת לקחת בחשבון הינה אבן הגריי לורטון, עם הגוונים העדינים של צבעי הגרז’ שלה אשר מדגישים את הרכות לבית המשפחתי.

שיש איביצה

גם שיש עובד נפלא עם הצבע הירוק זהו שילוב משמיים, המראה המתוחכם של שיש האיביצה עם הגידים האפורים המשתלבים עם האדמה בטבעיות ועם הצבע הירקרק של הקירות ונותן איזון לבית.
 שיש איביצה
 אבן גרדניה

גרדניה

הירוק עובד נפלא גם עם אריחים כהים כמו של  אבן הגרדניה הנותנת תחושה מגוננת ודרמטית בעיבוד המכובס הקל ויוצר מראה חם נעים ועכשווי.