אבנים טובות למטבח


אבנים מתאימות למטבח

בבית הישראלי המטבח הנו אזור מרכזי מאוד. חשוב להשקיע זמן ומחשבה, למצוא את המוצר הנכון לרצפה. האפשרויות הן עצומות ומגוונות ולעיתים מבלבלות, ולכן אנו עשינו עבורכם חלק מהעבודה הקשה ובחרנו חמישה סוגי ריצוף אבן טבעית אשר יעבוד נפלא בכל מטבח. בנוסף קיים מגוון רחב של ריצופים ואפשרויות לבחירת אבן למטבח בעיבודים ובגוונים מיוחדים שאפשר למצוא באתר בית האבן, מוזמנים לצלצל אלינו ולהתייעץ.

מצפה אפור צהוב

גוונים אפורים עדינים המתערבבים בהרמוניה עם גוונים צהובים בעיבוד טרומל והברשה עדינה. אפשר לספק אבן זו בעיבודים נוספים כגון מבריק, מט, מותז חול ועוד. בריצוף זה ישנם שינויי גוונים בין אריח למשנהו המעניקים לו את יופיו וייחודו.

jerusalem grey gold stone
 kk אבן חלילה

חלילה  KK

אבן החלילה KK  בעיבוד מט או מוברש בגוון קרם עם נגיעה אפרפרה בעלת שיק שמוסיף סגנון קלאסי עכשווי לכל עיצוב. אבן זו חזקה וצפופה במיוחד וניתן לספקה גם במידות גדולות ובעיבודים שונים

וילה מונטסורי 

הרמוניה של אריחים בגוונים קרמים, זהובים ומידי פעם טונים של אדום וורוד היוצרים ריצוף מאוד מיוחד. כל אריח ואריח עובר עיבוד ידני מיוחד במפעל. אריחים מקסימים אלו הם ערבוב של אבנים המדמות את האבן העתיקה בת מאות  השנים בהשראה צרפתית. אפשר לספק ללא אריחים אדומים.

 אבן וילה מונטסורי
עתיק פרובנס במטבח

עתיק פרובנס

אוסף מיוחד של אבנים יפות שנבחרו בקפידה ממספר מחצבות, אשר מעניק לריצוף מגוון של טונים בצבעים מצבע בהיר וחום לבז’ וקרם. כל אבן מעובדת באופן ידני המעניק לריצוף אפקט ייחודי ואטרקטיבי. אבן
מרשימה אשר ניתן לראות סגנון זה בטירות בצרפת.

 

חלילה טרומל

גוונים רכים וחמים של אבן החלילה יוצרים אווירה חמה ובעיבוד טרומל העדין מעניק מראה כפרי נהדר
למטבח. אבן חזקה וצפופה מגושי ה-TLD וה- TLC שתמיד תראה טוב

 אבן חלילה טרומל במטבח